Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bufnal

Kancelaria

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Bufnal funkcjonuje na rynku usług prawnych od 2010 r.

Została utworzona dla świadczenia najwyższej jakości usług prawnych. Naszym celem jest zapewnienie klientom komfortu i bezpieczeństwa poprzez rzetelne, profesjonalne i kompleksowe świadczenie pomocy prawnej.

Budując relacje z klientem dążymy do pełnego zrozumienia jego sytuacji, tak, aby podejmowane przez nas działania prowadziły do pełnej realizacji interesów klienta. Nasze doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych połączone z dogłębną wiedzą i znajomością prawa pozwala nam na pełne zrozumienie sytuacji klienta.

Zawsze przeprowadzamy wielopłaszczyznową analizę sytuacji klienta poprzez kontakt z ekspertami z zakresu ekonomii, finansów oraz prawa podatkowego. Daje to nietylko nam możliwość realizacji świadczenia kompleksowej obsługi, ale także klient ma pewność, że jego problem zostanie rozwiązany całościowo i z najwyższą starannością. 

Rozumiemy jak ważne dla klienta jest optymalizowanie  kosztów działań prawnych i dlatego proponując właściwe rozwiązanie z szczególną uwagą analizujemy wszelkie kwestie ekonomiczne danej sprawy. Na pierwszym miejscu stawiamy ugodowe formy rozwiązań, tak, aby nasz klient w danej kwestii osiągnał jak najbardziej zadowalający efekt końcowy.

Bogate doświadczenie Kancelarii w obsłudze Klientów pozwala na praktyczne i biznesowe podejście do sprawy oraz ze zrozumieniem potrzeby zapewnienia profesjonalnej pomocy prawnej. Staramy się, aby nasze usługi spełniały wszystkie oczekiwania Klientów i pomagały im w bezpiecznym i skutecznym prowadzeniu działalności gospodarczej.

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie i z największym zaangażowaniem.

Kancelaria świadczy zarówno stałą obsługę prawną, jak i jednorazowe doradztwo i obsługę określonych projektów.

Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych zdobyte w pracy w międzynarodowych i krajowych kancelariach prawniczych oraz firmach doradczych.

Kancelaria służy także pomocą klientom, którzy chcą założyć działaność gospodarczą. Bierzemy pod uwagę możliwości rozwoju na rynku krajowym oraz europejskim. W przeprowadzeniu przez proces założena działaności korzystamy z pomocy środków unijnych oraz krajowych.

Zdobyte doświadczenie pracowników naszej firmy pozwala na świadczenie usług m.in. w języku angielskim, niemieckim, norweskim, hiszpańskim, włoskim i francuskim.