Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bufnal

Specjalizacja

 

Praktyka prawa nieruchomości jest jedną z kluczowych specjalizacji kancelarii. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną w szeroko rozumianym prawie nieruchomości, inwestycji budowlanych.


Doradzamy we wszelkich aspektach prawnych związanymi z transakcjami i projektami inwestycyjnymi na rynku nieruchomości. Zapewniamy pełną obsługę prawną transakcji sprzedaży i nabywania projektów nieruchomościowych, w tym także transakcji nabycia i zbywania przedsiębiorstw.


Koordynujemy i przeprowadzamy procesy badań prawnych due diligence, legal compliance, poprzedzających nabycie nieruchomości. Bierzemy udział w licznych negocjacjach umów sprzedaży nieruchomości, jak również doradzamy w czynnościach związanymi z bieżącym zarządzaniem nieruchomościami. Reprezentujemy licznych inwestorów w sprawach związanych z przygotowaniem i realizacją robót budowlanych.


Doradzamy w jaki sposób pozyskać środki na inwestycję. Opracowujemy audyty wskazujące na realną wartość zamierzenia inwestycyjnego. Doradzamy jak uwolnić z pętli kredytowej. Usuwamy negatywne wpisy z BIKu (Biuro Informacji Kredytowej w Warszawie), Bankowego Rejestru oraz wszystkich innych Rejestrów klientów nierzetelnych, aby umożliwić pozyskanie środków na inwestycje.