Kancelaria

Poznaj lepiej naszą kancelarię. Jesteśmy tutaj by pomóc rozwiązać Twoje problemy.

play icon

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Bufnal funkcjonuje na rynku usług prawnych od 2010 r.

Skontaktuj się z nami

Kancelaria świadczy usługi prawne obejmujące liczne gałęzie prawa. Dzięki współpracy z gronem wykwalifikowanych prawników: adwokatów, radców prawnych dokładamy wszelkich starań, aby każdemu z naszych Klientów zapewnić możliwie kompleksową obsługę prawną. Udział naszych prawników w wielu znaczących często interdyscyplinarnych projektach o zasięgu ogólnokrajowym, pozwolił zdobyć bogate doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego. Dzięki temu,  Klient  może mieć pewność, że jego problem zostanie z należytą starannością i kompleksowo rozwiązany.


Pełny zakres działalności Kancelarii znajduje się w zakładce: oferta.

Nasz zespół

Tworzymy zespół ekspertów specjalizujących się w zakresie obsługi biznesowej. Łączymy w swoich usługach doradztwo prawne, finansowe oraz księgowe.

Wspieramy fundację
Desert Flower

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bufnal od kilku już lat sprawuje patronat nad Fundacją Kwiat Pustyni. Mecenas Anna Bufnal jest w Radzie Nadzorczej Fundacji. Podjęta współpraca opiera się na wsparciu we wszelkich kwestiach formalnoprawnych związanych z polskim prawodawstwem. Dzięki niej fundacja osiągnęła status Organizacji Pożytku Publicznego.

Celem działania fundacji jest prowadzenie międzynarodowych kampanii na rzecz zaprzestania obrzędu rytualnego okaleczania kobiet, podejmowanie czynności mających przyczynić się do zwiększenia świadomości opinii publicznej o tym zjawisku oraz pomoc jej ofiarom.

Nasi partnerzy

Dbamy o zadowolnie naszych klientów

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie
i z największym zaangażowaniem.