Podatki

Proponujemy usługi związane z doradztwem prawnym oraz podatkowym.

Nasza oferta
  • Podatki
  • Prawo karne
  • Upadłość osób fizycznych
  • Kontrakty w obrocie gospodarczym
  • Mediacje, spory sądowe i arbitraż
  • Dział dochodzenia roszczeń na rzecz ofiar represji
  • Restrukturyzacje i przejęcia, fuzje, prawo spółek
  • Nieruchomości, procesy inwestycyjne, działalność deweloperska

Praktycznie wszystkie przedsięwzięcia biznesowe oraz czynności prawne pociągają za sobą określone skutki podatkowe.


Właśnie dlatego zapewniamy kompleksową obsługę prawno-podatkową, w ramach której pomagamy naszym Klientom w wyborze optymalnej formuły działania z punktu widzenia zakresu obciążeń podatkowych. Dzięki umiejętnemu połączeniu usług doradztwa prawnego i doradztwa podatkowego, nasi klienci mają gwarancję, że otrzymują kompleksową usługę, która będzie w pełni odpowiadać ich potrzebom.

Spektrum oferowanych przez nas usług w dziedzinie doradztwa prawno-podatkowego zapewnia obsługę przedsiębiorstw we wszystkich formach prawnych i  branżach jak i osób fizycznych, nie prowadzących działalności gospodarczej.

Bieżące doradztwo podatkowe

W ramach bieżącego doradztwa podatkowego zajmujemy się opracowywaniem opinii podatkowych i interpretacją obowiązujących przepisów prawa podatkowego, doradztwem z zakresu stosowania instrumentów polityki podatkowej oraz konstruowaniem umów i ich analizą pod kątem optymalizacji podatkowej.


Zastępstwo procesowe przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi

Wykwalifikowani prawnicy z naszej Kancelarii podejmują się także reprezentacji Klientów przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.


Przygotowanie wniosków o interpretacje indywidualne

Świadczymy pomoc prawną w przygotowaniu wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych przez Dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej.

Optymalizacja podatkowa

Oferujemy pomoc w opracowaniu ram prawnych i organizacyjnych dostosowanych do celów biznesowych zapewniając możliwie najniższy poziom obciążeń podatkowych i zachowując pożądane skutki prawne oraz księgowe. Diagnozujemy stan podatkowo-księgowy firmy, a następnie opracowujemy docelowy model podatkowy w ścisłej współpracy z klientem.


Audyt podatkowy (badanie due diligence)

Oferujemy opracowanie szczegółowego raportu w zakresie skutków i ryzyk podatkowych wiążących się z transakcjami gospodarczymi oraz doradzamy w wyborze optymalnego modelu biznesowego transakcji.


Doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej w ramach prowadzonej działalności gospodarczej

Prawnicy Kancelarii świadczą pomoc prawną polegającą na opracowaniu ram prawnych i organizacyjnych dostosowanych do celów biznesowych, jednocześnie z zapewnieniem możliwie najniższego poziomu obciążeń podatkowych i zachowaniem pożądanych  skutków prawnych i księgowych. Diagnozujemy istniejący w strukturze firmy stan podatkowo – księgowy, a następnie opracowujemy, przy ścisłej współpracy z klientem docelowy model podatkowy.

Jeżeli masz wątpliwości odnośnie naszej oferty skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Formularz kontaktowy

Zostaw nam wiadomość

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Proszę opisać swój problem a odpowiemy w ciągu 12 godzin.

Formularz kontaktowy