Upadłość osób fizycznych

Upadłość konsumencka i gospodarcza

Nasza oferta
  • Podatki
  • Prawo karne
  • Upadłość osób fizycznych
  • Kontrakty w obrocie gospodarczym
  • Mediacje, spory sądowe i arbitraż
  • Dział dochodzenia roszczeń na rzecz ofiar represji
  • Restrukturyzacje i przejęcia, fuzje, prawo spółek
  • Nieruchomości, procesy inwestycyjne, działalność deweloperska

Upadłość konsumencka to postępowanie sądowe prowadzone z inicjatywy osób fizycznych, które są niewypłacalne z przyczyn od nich niezależnych. Nasz wyspecjalizowany zespół od wielu lat pomaga ogłaszać upadłość konsumencką klientom z całej Polski, jak i tym posiadających swój ośrodek życiowy na terenie Wielkiej Brytanii.


Pracownicy Kancelarii zapewniają zarówno doradztwo jak i rzetelną obsługę w toku postępowania sądowego.


Zespół Kancelarii tworzy sztab specjalistów, którzy potrafią doskonale określić zasadność i celowość sięgania po: upadłość konsumencką, gospodarczą czy restrukturyzację. Dzięki temu klienci mają pewność, że wybór danej usługi prawnej jest w ich przypadku właściwy oraz konieczny.


W ramach współpracy możemy zaproponować obsługę prawną na wszystkich etapach zmierzających do spodziewanego efektu: pomagamy przygotować niezbędną dokumentację, formułujemy wniosek o ogłoszenie upadłości, a także wszystkie wymagane przez sąd pisma procesowe, reprezentujemy klientów podczas posiedzeń sądowych, utrzymujemy stały kontakt z syndykiem, tak aby przebieg postępowania upadłościowego być możliwie jak najmniej dotkliwy dla osoby znajdującej się w kłopotach finansowych, a także wraz z klientem dążymy do szybkiego zakończenia postępowania upadłościowego, a co za tym idzie zamknięcia tego przykrego rozdziału w życiu naszych klientów.


Zespół Kancelarii po dogłębnej analizie prawnej konkretnej sytuacji klienta wybiera drogę najbardziej dla niego właściwą. Pomagamy uzyskać umorzenie zobowiązań nie tylko konsumentom, ale również przedsiębiorcom i osobom, które w przeszłości prowadziły działalność gospodarczą i z tego tytułu mają w dalszym ciągu zobowiązania finansowe.


Jeżeli masz wątpliwości odnośnie naszej oferty skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Formularz kontaktowy

Zostaw nam wiadomość

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Proszę opisać swój problem a odpowiemy w ciągu 12 godzin.

Formularz kontaktowy