Nasz zespół

Tworzymy zespół ekspertów specjalizujących się w zakresie obsługi biznesowej. Łączymy w swoich usługach doradztwo prawne, finansowe oraz księgowe.

 • Anna Bufnal

  Anna Bufnal

  Radca Prawny, Doradca Restrukturyzacyjny i założycielka Kancelarii

  Studiowała na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Aplikację Radcowską odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Odbyła również kurs audytora świadectw charakterystyki energetycznej.

  Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym. Posiada bogate doświadczenie w procesach inwestycyjnych, które wskazuje jako swój główny kierunek zainteresowań, w tym m.in.: w opracowywaniu kontraktów (handlowych, produkcyjnych, obrotu nieruchomościami, udziału w sprzedaży przedsiębiorstw), sporządzaniu analiz prawnych, prowadzeniu negocjacji handlowych, reprezentowaniu podmiotów gospodarczych przed sądami powszechnymi i polubownymi, uczestniczeniu przy zawieraniu ugód sądowych i pozasądowych. Ponadto wykazuje się biegłą znajomością w zakresie szeroko rozumianego prawa nieruchomości oraz międzynarodowych procesów spadkowych.

  Mecenas Bufnal pracowała i prowadziła szkolenia z zakresu kodeksu postępowania administracyjnego, opłat skarbowych i wstępu do prawoznawstwa, które zorganizowane były dla organów samorządu terytorialnego. Dodatkowo w swoim dorobku praktyki naukowej ma szkolenia z procesu inwestycyjnego farm wiatrowych, ochrony danych osobowych oraz innego rodzaju szkoleń adresowanych do przedsiębiorców.

  Od 2006 r. współpracuje z wydawnictwem Wolters Kluwer Polska S.A. w ramach Serwisu Budowlanego, na łamach którego publikowane są komentarze i odpowiedzi na pytania uczestników procesu budowlanego oraz organów administracji publicznej z dziedziny prawa budowlanego.

Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych zdobyte w pracy w międzynarodowych i krajowych kancelariach prawniczych oraz firmach doradczych.

Dbamy o zadowolnie naszych klientów

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie
i z największym zaangażowaniem.